KONST / Litografier / Färglitografi 4151371
nr 415 1371
Färglitografi
Oscar Bergman, 204/250, I Trädgårdslandet, 52 x 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juni 2006
500 kr
500 kr
550 kr